Cennik - mogę Ci pomóc w nastepujących obszarach

Kompleksowy plan działania online dla Twojej firmy

Strategia marketingowa to gwarancja skutecznego planu działania, optymalnych wydatków i dobrze dobranych działań marketingowych. Osiągniesz założone cele biznesowe i wizerunkowe oraz będziesz na bieżąco monitorował postępy. 

Cena od7099 zł netto

Sprawdź jak działa Twój marketing!

Ta usługa to dogłębna analiza sytuacji firmy, jej otoczenia oraz działań marketingowych. Celem audytu jest konkretna ocena punktowa każdego z obszarów Twojej działalności w internecie. Otrzymasz dokument audytowy z podsumowaniem dotychczasowych działań, wskazaniem błędów oraz możliwości rozwoju. W dokumencie znajdziesz również wskazówki jak poprawić bieżącą sytuację – co i w jaki sposób zmienić, wdrożyć lub rozwinąć. Dowiesz się też co robi Twoja konkurencja.

Upewnij się, że zbierasz tylko poprawne dane.

Audyt analityki to weryfikacja konfiguracji Google Analytics i Google Tag Managera, określenie poprawności zbierania danych oraz wprowadzenie koniecznych poprawek i usprawnień. Niezwykle istotne z punktu widzenia podejmowania decyzji biznesowych i oceny efektywności prowadzonych działań reklamowych jest to aby wszystkie dane w Google Analytics były poprawne.

od 1000 zł netto

Sprawdź czy Twoje reklamy działają jak należy i przynoszą zyski Twojej firmie.

Chcesz upewnić się czy Twoje reklamy działają efektywnie a Twój budżet marketingowy jest wydawany w sposób optymalny? Skorzystaj z analizy kampanii reklamowych. Ocenie poddaję treści, grafiki, komunikaty reklamowe, targetowanie, konfigurację kont reklamowych, budżet oraz optymalizację strony pod konwersje. Podsumowanie otrzymasz w postaci dokumentu pdf z ocena punktową i gotowymi do wdrożenia usprawnieniami.

od 3099 zł netto

Szybka, atrakcyjna dla użytkowników, gotowa do działań SEO, reklam w Google i na FB.

Strona przygotowana przez nas to każdorazowo unikalny autorski projekt zgodny z zasadami UX dostosowany do przeglądarek mobilnych (RWD). To co wyróżnia nasze strony to przeprowadzony i wdrożony audyt SEO, unikalne treści dostosowane do wyszukiwanych fraz w Google, wdrożona pełna analityka (Tag Manager oraz Google Analytics), wdrożone kody niezbędne do prowadzenia działań reklamowych w Google i na Facebooku. To gotowy do działania produkt dla Twojej firmy. Zapewniamy tez wsparcie w kwestiach serwera oraz opieki abonamentowej.

od 7500 zł netto

W pełni skonfigurowany, wydajny, gotowy do reklam i sprzedaży.

Przygotowany przez nas sklep internetowy to kompleksowe rozwiązanie gotowe do sprzedaży online Twoich produktów lub usług. To unikalny projekt zgodny z zasadami UX oraz dostosowany do do przeglądarek mobilnych (RWD). Wyróżnia nas kompleksowość – w ramach realizacji projektu nie tylko zaprojektujemy oraz wdrożymy sklep internetowy, ale też i zadbamy o SEO, analitykę, odpowiednie opisy produktów, wdrożenie pixela i zdarzeń Facebooka oraz kodów konwersji Google Ads. Dzięki temu masz zrealizowane absolutnie wszystko co niezbędne do skutecznego działania – tym samym oszczędzasz mnóstwo czasu i pieniędzy!

od 15000 zł netto
 

Optymalna wizytówka dla Twojej firmy / marki osobistej.

Wyróżnij się online i pokaż swoim klientom atrakcyjną stronę internetową. Nasze strony cechuje wysoka wydajność, atrakcyjna szata graficzna oraz dostosowanie do urządzeń mobilnych. Opiszemy Twoje usługi językiem korzyści i zachęcimy potencjalnych klientów do kontaktu i skorzystania z Twojej oferty. Dodatkowo wdrożenie analityki oraz pixela Facebooka/ kodów Google Ads w cenie. Postaw na wysoką jakość, daj się zauważyć i wyróżnij się na tle konkurencji.

od 3599 zł netto

Postaw na stałą obecność w Social Mediach.

Prowadź efektywny dialog ze swoimi klientami oraz pozyskuj skutecznie nowych fanów! Poprowadzimy dla Ciebie profile firmowe – Facebook, Instagram, Linkedin, Tik Tok, Pinterest. Działania rozpoczynamy od audytu, planu marketingowego, analizy konkurencji oraz Twoich potrzeb. Następnie regularnie prowadzimy angażującą komunikację przy użyciu wybranego kanału SoMe. W ramach usługi tworzymy treści, grafiki, prowadzimy moderację, realizujemy działania reklamowe na profilu oraz analitykę. Wszystkie działania podsumowujemy w raportach i na miesięcznych spotkaniach. Masz pewność wysokiej jakości naszych usług oraz realizacji założonych celów. Gwarantujemy, że po 3 miesiącach zobaczysz wzrosty zaangażowania na Twoim profilu!

od 1599 zł netto

Postaw na skuteczne reklamy na Facebooku i Instagramie.

Chcesz sprzedawać dużo więcej i docierać do nowych klientów? Reklamuj się w SoMe. Poprowadzimy dla Ciebie efektywne kampanie reklamowe na Facebooku oraz Instagramie. Nasze działania są kompleksowe: sprawdzamy konfigurację lub ustawiamy od nowa analitykę, przygotowujemy plan marketingowy, opracowujemy persony i sposoby dotarcia do nich, konfigurujemy remarketing. Następnie realizujemy treści oraz grafiki do kampanii, a także jeżeli mamy do czynienia ze sklepem internetowym optymalizujemy katalog produktowy do dalszych działań reklamowych. Masz pewność wysokiej jakości naszych usług oraz realizacji założonych celów. Gwarantujemy, że po 2 miesiącach zobaczysz wzrosty sprzedaży Twoich produktów i zapytań o Twoje usługi!

od 999 zł netto

Twój plan działania w Social Mediach.

Efektywne działania w SoMe to nie tylko pisanie postów i publikowanie ich regularnie na profilach. Istotne jest odpowiednie zaplanowanie i analiza tego co, a także w jaki sposób na profilach powinno się pojawiać. Strategia to Twój kompleksowy plan działania – oparty na twardych danych i analizach, które pozwolą Ci działać o wiele bardziej efektywnie i osiągać lepsze wyniki w krótszym czasie. Analiza konkurencji, potencjał rynku, persony i możliwości dotarcia do nich, ścieżka użytkownika – to tylko niektóre z elementów, które otrzymasz szczegółowo opracowane w strategii SoMe dla Twojej marki.

Wdrożenie wszystkich zaleceń oraz działanie zgodnie z wyznaczonymi celami i planem to gwarancja wzrostu i osiągnięcia wyznaczonych celów.

od 4000 zł netto

Sprawdź czy Twoje profile i reklamy w Social Mediach są dobrze przygotowane i prowadzone.

Audyt SoMe to kompleksowe sprawdzenie wszystkich istotnych elementów z zakresu komunikacji i reklamy na Twoich profilach. Nie jesteś pewny czy ustawienia profilu są poprawne? Masz problem z tym co i kiedy publikować? Nie widzisz zaangażowania użytkowników? Mało sprzedajesz a koszty reklamy się nie zwracają i są coraz wyższe? Odpowiedzi na wszystkie powyższe wyzwania znajdziesz w naszym audycie. Dowiesz się z niego dlaczego Twoje SoMe nie działają optymalnie oraz dostaniesz gotowe wskazówki co usprawnić aby zarabiać więcej.

Wdrożenie wszystkich zaleceń z audytu to gwarancja wzrostów w szybkim czasie.  

od 3099 zł netto

Szyte na miarę szkolenie z wybranego zakresu w Twojej firmie.

Moje szkolenie to warsztat przygotowany specjalnie dla Twojej firmy. Plan szkolenia dostosowany jest ściśle do waszych potrzeb i oczekiwań. Proces rozpoczynamy od wywiadu online aby określić na czym dokładnie wam zależy. Szkolenie przeprowadzane jest w siedzibie Waszej firmy lub w naszej sali szkoleniowej w Krakowie. Po zakończonym warsztacie otrzymujecie certyfikaty oraz materiały do dalszej pracy. 

Szkolenie dedykowane to idealna forma szybkiego zwiększenia wiedzy z wybranego obszaru.

3500 zł netto

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

+48 576 602 606

[javascript protected email address]