Zostań mistrzem raportowania w Data Studio!

Poznaj efektywne raportowanie z Google Data Studio dla marketerów. Oszczędź czas i zautomatyzuj raportowanie. Od teraz wszystkie dane możesz mieć w jednym miejscu. Dowiedz się jak wizualizować dane w sposób szybki i efektywny. 

Sprawdź co przygotowałam specjalnie dla Ciebie:

Google-Data-Studio-dla-marketerow

Książka: "Jak raportować w Data Studio" - praktyczny poradnik krok po kroku, który nauczy Cię korzystać z narzędzia.

Kurs online: "Google Data Studio Basic" - razem stworzymy panel do efektywnego raportowania i analiz.

Szkolenie otwarte: "Google Data Studio Basic" - praktyczny warsztat, na którym poznasz mój Unikalny Autorski System "EFEKT", który wzniesie Twoje raportowanie na wyższy poziom i przyniesie niesamowite wyniki.

Poznaj Google Data Studio dla marketerów

Wszystkie istotne dane w jednym miejscu

W Google Data Studio możesz w jednym miejscu analizować dane z wielu źródeł. Koniec z logowaniem się w kilku narzędziach i łączeniem danych w excelu.

Szybkie i efektywne analizy działań

Wykorzystaj automatyczne analizy i przydatne triki narzędzia aby podejmować trafne decyzje biznesowe. Teraz łatwo porównasz wydatki i efekty działań w różnych kanałach marketingowych.

Oszczędność czasu i automatyzacja pracy

Koniec z cyklicznym, żmudnym przygotowywaniem raportów i analiz w Excelu lub w kilku narzędziach. Teraz wystarczy, że wykonasz raport raz a dane atrakcyjne wizualnie i przygotowane do szybkiej analizy będą zawsze gotowe dla Ciebie

Personalizowane, intuicyjne raporty

Wizualizacja danych w raportach jeszcze nigdy nie była tak prosta. Łatwo stworzysz personalizowany raport dopasowany ściśle do Twoich potrzeb.

Książka i e-Book

Książka „Jak raportować w Google Data Studio” to kompletny przewodnik po narzędziu, który pomoże Ci opanować efektywne i efektowne raportowanie. Krok po kroku nauczę Cię jak używać i wykorzystać niesamowite możliwości tego narzędzia!

Dlaczego warto mieć tę książkę Jest to jedyna pozycja na rynku poruszająca tematykę raportowania w Google Data Studio. Razem stworzymy Twój pierwszy raport i  dowiesz się co zrobić, aby nie musieć co miesiąc powtarzać tych samych czynności. Unikniesz godzin spędzonych nad danymi i nauczysz się je opracowywać wizualnie. To inwestycja w efektywniejszą pracę.

Dodatkowo możesz otrzymać

Szablony raportów

Gotowe do wykorzystania template z wybranych obszarów: SEO, e-commerce, Google ADS, Social Media. Możesz użyć gotowych szablonów w swoim panelu lub zainspirować się przy tworzeniu własnych.

Segregator wiedzy

Jeżeli weźmiesz udział w naszym szkoleniu otrzymasz materiały, checklisty, dodatkowe ćwiczenia i inne przydatne rzeczy zebrane w jednym miejscu w postaci praktycznego segregatora. Wygodne rozwiązanie dla Twoich notatek.

Dostęp do grupy

Zapisz się na kurs online lub weź udział w szkoleniu stacjonarnym a razem z innymi uczestnikami otrzymasz zaproszenie do elitarnej grupy, która będzie otrzymywała regularnie dodatkowe materiały oraz moje wsparcie.

Książka i ebook

Kupując pakiet książka + ebook otrzymasz nie tylko materiał w wersji elektronicznej ale też i gwarancję aktualizacji raz na 6 miesięcy. Już nie musisz się obawiać zmian w narzędziu - Twoje materiały zawsze będą aktualne.

Kursy online Google Data Studio dla marketerów

899,00  netto
1099,00  netto
Google Data Studio Basic certyfikat ukończenia szkolenia

Uzyskaj certyfikaty z Data Studio

Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz certyfikat potwierdzający uczestnictwo i  jego ukończenie. Wydrukowany i oprawiony w elegancką ramkę. Dodatkowo każdy z uczestników szkoleń i kursów online ma możliwość przystąpienia do egzaminu wiedzy z Data Studio. Jest to możliwe niezależnie od tematyki czy poziomu zaawansowania szkolenia. Egzamin odbywa się stacjonarnie w Krakowie lub online w wybranych terminach. Pozytywny wynik egzaminu uprawnia do odebrania certyfikatu ważnego przez 12 miesięcy.

Potwierdź swoją wiedzę zdobywając certyfikaty Google Data Studio!

Szkolenia stacjonarne Google Data Studio dla marketerów

  • Mój Unikalny System Autorski "EFEKT"
  • 12 godzin wykładów i praktycznych ćwiczeń + segregator wiedzy
  • Unikalny autorski warsztat wyznaczania KPI do raportowania
  • Nauka pracy z narzędziem i analizami danych
  • Wyjdziesz z gotowymi raportami i KPI

Pozostało
9 z 10 miejsc
1250,00  netto
  • Mój Unikalny System Autorski "TRIUMF"
  • 12 godzin wykładów i praktycznych ćwiczeń + segregator wiedzy
  • Autorski warsztat funkcjonalności i usprawnień do raportowania
  • W pakiecie dodatki i zaawansowane triki
  • Wyjdziesz z gotowym planem optymalizacji

Pozostało
7 z 10 miejsc
1622,00  netto

Konsultacje i doradztwo Data Studio

konsultacje marketing

Umów się na indywidualną konsultację dotyczącą marketingu Twojej firmy i rozwiąż swoje bieżące problemy. Podczas rozmowy online odpowiem na Twoje pytania oraz udzielę konkretnych wskazówek.

Skorzystaj z jednorazowej porady lub wybierz pakiet konsultacji w niższej cenie!

Konsultacje indywidualne z marketingu to idealna droga do poprawienia działań w Twojej firmie. Możesz skonsultować ze mną swoje bieżące działania lub zastanowić się nad planem dalszych prac. Nie wiesz w co zainwestować lub który kanał wybrać do promocji? Chcesz sprawdzić swoją agencję lub dział marketingu? Koniecznie umów się i otrzymaj konkretne porady na rozwiązanie Twoich problemów oraz zwiększenie zysków

Wiedza o Google Data Studio dla marketerów

Opinie

Grzegorz Nowacki
Uczestnik szkolenia
Zajęcia bardzo inspirujące, zachęcają do pogłębienia wiedzy.
Michalina Lipowska
Uczestniczka kursu
Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo przystępny i przyjemny dla słuchacza.
Oliwia Gola
Uczestniczka szkolenia
Bardzo dobre i rzetelne zajęcia, dużo wiedzy do przyswojenia, lecz jasno i sensownie przekazana

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

[javascript protected email address]