Google Data Studio

Szybka analiza marketingu Twojej firmy

Poznaj efektywne raportowanie z Google Data Studio dla firm. Popraw efekty Twojego raportowania. Z Google Data Studio, wszystkie dane może mieć w jednym miejscu. Poznaj sposób na szybkie i łatwe wizualizowanie danych raporcie.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam:

Google Data Studio dla firm

Książka "Szybka analiza marketingu dla managerów i właścicieli firm" nauczy Cię się jak wyznaczać cele biznesowe oraz szybko analizować wyniki działań marketingowych

Kurs online "Szybka analiza marketingu dla managerów i właścicieli firm" to pigułka wiedzy, dla każdego, kto chciałby zainwestować w marketing.

Szkolenie stacjonarne "Szybka analiza marketingu dla managerów i właścicieli firm" to nie tylko, ale również praktyka, które pokaże Ci m.in. jak efektywnie planować budżet marketingowy.

899,00  netto

Poznaj Google Data Studio dla firm

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Google Data Studio daje Ci możliwość analizowania danych z wielu źródeł w jednym miejscu. Nigdy więcej łączenie danych i tabeli w Excelu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Google Data Studio to darmowe narzędzie, w którym przygotowany przez Ciebie raport będzie zwierał dane z wielu źródeł. Unikniesz też comiesięcznego powielania pracy. Dane zaimportowane raz będą na Ciebie czekać!

Efektywne działania

Szybko i łatwo porównasz wydatki z kilku miesięcy, co pozwoli CI na usprawnienie działań i nieprzepalanie budżetu.

Intuicyjne raportowanie

Tworzenie raportu w Google Data Studio jest naprawdę proste. Intuicyjna praca i możliwość personalizacji każdego raportu, sprawia, że ich tworzenie to czysta przyjemność!

Zautomatyzuj działania marketingowe

Dowiedz się, w jakie kanały marketingowe powinieneś inwestować i jak zwiększyć efektywność działań marketingowych. 

Z Google Data Studio wszystkie potrzebne do analizy dane będziesz miał jak na dłoni. Przeanalizuj efektywność działań i czy są one zgodnymi z wyznaczonymi celami. Sprawdź agencję lub swój dział marketingu i weź pod lupę ich wyniki! 

Oszczędź czas pracy zespołu

Przeanalizuj wyniki działań marketingowych swojego zespołu lub agencji  i uniknij nieefektywnych rozwiązań! 

Dzięki Google Data Studio możesz zebrać dane z kilku źródeł i przeanalizować je miesiąc po miesiącu, a nawet tydzień po tygodniu jeśli chcesz. Instagram, LinkedIn czy Google Analytics i wiele innych czekają na Twoją analizę. 

Zyskaj dzięki efektywnym i automatycznym analizom

Automatyzacja raportowania to krok, który usprawni pracę nie tylko Twoją, ale także Twojego zespołu lub agencji. 

Raz zimportowane dane pozostają w narzędziu, a Ty nie musisz co miesiąc zastanawiać czy raport jest kompletny. W jednym miejscu pracujesz na wielu źródłach, bez konieczności przełączania się pomiędzy kontami lub tabelami. 

Dlaczego warto zainwestować w Google Data Studio?

Bezpłatne narzędzie

Dostęp do Google Data Studio zyskasz bezpłatnie. Nie musisz wybierać planu, ani opłacać abonamentu. Wszystkie funkcje dostępne są od momentu założenia konta.

Wiele dostępnych źródeł

Dostęp do danych m.in. z Google Analytics. Google Search Console, Arkuszy Google pozwala na efektywne zestawienie danych w jednym miejscu.

Intuicyjna obsługa

Bardzo prosty i intuicyjny panel usprawnia obsługę i sprawia, że samo narzędzie jest bardzo przejrzyste i proste w obsłudze.

CMS, bazy SQL i wiele innych

Dane z wewnętrznych systemów sprzedaży CMS czy systemów magazynowych także mogą pojawić się na Twoim dashboradzie.

Automatyczny zapis

Wszystkie zmiany są automatycznie zapisywane, dlatego nie musisz obawiać się utraty danych w momencie chwilowej przerwy w dostawie prądu czy zawieszenia się Twojego komputera. Po ponownym otwarciu wszytko będzie na miejscu.

Setki gotowych szablonów

Gotowe szablony raportów są bardzo pomocne i pozwalają zaoszczędzić czas. Każdy z nich możesz edytować według własnych upodobań.

Synchroniczna praca

Na jednym dashboardzie może pracować kilka osób jednocześnie. Dzięki automatycznemu zapisowi w chmurze także Twoi pracownicy będą mogli ubogacić raporty lub dodawać własne komentarze

Duża liczba konektorów

Liczba kolektorów, czyli połączeń pomiędzy źródłem danych a Google Data Studio stale rośnie. Jednak jeśli nie znajdziesz tego, który Cię interesuje, możesz go stworzyć.

Korzyści dla Twojej firmy

Z Google Data Studio zyskasz zupełnie nowe spojrzenie na marketing. Zagregowane z kilku źródeł dane pozwalają Ci na dogłębną analizę trendu i wyciągnięcie wniosków z uzyskanych wyników. 

Marketing będzie przynosił korzyści, jeśli zainwestujesz w odpowiednie formy. Dzięki analizie w Google Data Studio będziesz w stanie stwierdzić, co w przypadku Twojej firmy sprawdza się najlepiej. Pozwoli Ci to ukierunkować agencję lub dział marketingu i dopracować budżet. 

Dla kogo to jest?

Dużych firm

Jeśli szukasz możliwości rozwoju dla swojej marki i chcesz osiągnąć jeszcze więcej, zacznij od audytu!

Średnich firm

Chcesz podbić rynek i konkurować z najlepszymi? Audyt to pierwszy krok w tą stronę!

Marek osobistych

Rozwój marki osobistej nie jest łatwy, mogę CI w tym pomoc. Skorzystaj z mojej oferty audytów i dowiedz się co możesz robić lepiej

Kurs online szybka analiza marketingu dla managerów i właścicieli firm

Kurs online szybka analiza marketingu Twojej firmy

Zastanawiasz się, dlaczego działania marketingowe Twojej firmy nie przynoszą pożądanych efektów? Chcesz sprawdzić pracę swojej agencji lub teamu? Z Google Data Studio przeanalizujesz ich efektywność krok po kroku. 

Podczas kursu pokażę Ci, na jakie wskaźniki zwracać szczególną uwagę, aby nie marnować budżetu na nieefektywne kampanie. Nauczysz się krok po kroku analizować dane z wielu źródeł i wyciągać wnioski, które podniosą poziom działań marketingowych i przyniosą Ci długofalowe zyski. 

Zaoszczędź czas i pieniądze! Nie czekaj i już dziś kup dostęp do kursu “Szybka Analiza marketingu”!

Otrzymaj certyfikat

Każdy uczestnik kursu może otrzymać certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę. Wymaga on jednak zdania egzaminu.

Egzamin odbywa się stacjonarnie w Krakowie lub online w wybranych terminach. Pozytywny wynik egzaminu uprawnia do odebrania certyfikatu ważnego przez 12 miesięcy. Aby do niego przystąpić, wystarczy powiadomić nas o tym fakcie oraz oczywiście usystematyzować swoją wiedzę. 

Szkolenie stacjonarne
Szybka analiza marketingu Twojej firmy

  • Mój Unikalny System Autorski "SUKCES"
  • 12 godzin wykładów i praktycznych ćwiczeń + segregator wiedzy
  • Autorski warsztat szybkiej analizy biznesowej i wnioskowania
  • Skuteczne inwestowanie w marketing
  • Wyjdziesz z gotowym panelem do analiz w Twojej firmie

Pozostało
9 z 12 miejsc
1999,00  netto
Szybka analiza marketingu dla manmagerów i wlaścicieli firm

Książka "Szybka analiza marketingu Twojej firmy"

Książka “Szybka analiza marketingu dla managerów i właścicieli firm”jest stworzona dla każdego, kto chce poddać szybkiej i skutecznej analizie działania marketingowe swojej firmy.  Dowiedz się, jak trafnie inwestować i jak analizować wyniki – bez ogromu tabel i narzędzi. 

Nie znać wielu narzędzi czy być mistrzem kampanii reklamowych, ważne być umiał ocenić ich wyniki. Po przeczytaniu tej pozycji poznasz kluczowe wskaźniki oraz dowiesz się co zrobić, by przestać nieefektywnie rozporządzać budżetem reklamowym.

Opinie

Natalia Kiełb
Uczestniczka kursu
Zajęcia bardzo ciekawe, wszystko zostało odpowiednio wytłumaczone.
Adrian Bogacki
Uczestnik kursu
Świetne zajęcia, mnóstwo ciekawej nowej wiedzy. Sposób prowadzenia zajęć 10/10.
Jerzy Florek
Uczestnik kursu
Fajnie prowadzone. Wartościowe. Obejrzę jeszcze raz całe po zakończeniu kursu.

Konsultacje i doradztwo

Skonsultuj marketing

Każda firma musi mierzyć z wyzwaniami, które stawia przed nią rynek, Świat marketingu internetowego zmienia się bardzo szybko, czasami ciężko nadążyć za nowymi trendami czy wytycznymi. Pojawiają się także coraz liczniejsi konkurenci. Jeśli nie wiesz, co zrobić, aby Twoja strona lepiej konwertowała lub reklamy docierały to większego grano odbiorców, umów się na bezpłatne konsultacje ze mną.  

Podczas takiego spotkania chce jak najwięcej dowiedzieć się o firmie, jej misji, wizji, działaniach, jakie zostały podjęte. Bazując na tej wiedzy, mogę doradzić, w jakim kierunku powinna pójść twoja firma, oraz jakie rozwiązania powinna rozważyć, aby poprawić swoją sytuację na rynku. Jeśli będziesz zainteresowany, mogę przygotować także ofertę współpracy i przejdziemy do czynów! Brzmi ciekawie? Wypełnij formularz i zaproponuj dogodny termin. 

Szkolenia dedykowane

Dołącz do najlepszych – skorzystaj z możliwości szkolenia dedykowanego pod Twoje potrzeby! Dzięki temu wyprzedzisz już dziś swoją konkurencję o lata świetlne! 

[javascript protected email address]