0 lat
doświadczenia w marketingu
0 +
obsłużonych marek
0 mln zł
zainwestowane w reklamy

O mnie

Monika Kołodziejczyk - ekspert od marketingu i analityki internetowej

Witaj!
Jestem Monika i od 12 lat zajmuję się marketingiem internetowym

Swoje doświadczenia zbierałam podczas 4 lat pracy w Onecie i 2.5 roku w Interii. Od 5 lat jestem właścicielem własnej agencji marketingowej ThinkDigital.pl. Tutaj znajdziesz więcej informacji o mojej historii zawodowej. 

Pracowałam z ponad 370 markami przy wielu różnych projektach z zakresu analityki internetowej, UX i projektowania stron internetowych, social mediów, audytów i strategii marketingowych, google ads czy marketing automation. 

Regularnie od kilku lat prowadzę szkolenia i warsztaty marketingowe, występuje w roli prelegenta na konferencjach marketingowych i piszę artykuły branżowe. Jestem również wykładowcą akademickim.

Chętnie dzielę się wiedzą i realizuję kolejne ciekawe projekty marketingowe.

Moje certyfikaty i referencje

Prywatnie pasjonuję się innowacjami w digitalu. Marketingu nie traktuje jako pracy, a jako świetną zabawę przynoszącą wiele korzyści mnie i zadowolonym klientom. Urodziłam się i mieszkam w Krakowie, jednak często możesz mnie spotkać w innych miastach na warsztatach lub konferencjach.  

Uwielbiam podróże i nowe doświadczenia. Jestem pasjonatką dobrego jedzenia i fanką motoryzacji. Cenę sobie sztukę i dobrą muzykę. Posiadam psa i kota – jak zawitasz u mnie w biurze na pewno ich spotkasz. 🙂 

Kim jest Monika Kołodziejczyk?

Moje wystąpienia

Galeria zdjęć