Google Data Studio

Usprawnij swoje raportowanie!
Zyskaj idealne raporty do szybkich i efektywnych analiz marketingu!
Oszczędź czas i uniknij nieefektywnych wydatków!

Poznaj zalety Google Data Studio

Wszystkie istotne dane w jednym miejscu

W Google Data Studio możesz w jednym miejscu analizować dane z wielu źródeł. Koniec z logowaniem się w kilku narzędziach i łączeniem danych w excelu.

Szybkie i efektywne analizy działań

Wykorzystaj automatyczne analizy i przydatne triki narzędzia, aby podejmować trafne decyzje biznesowe. Teraz łatwo porównasz wydatki i efekty działań w różnych kanałach marketingowych.

Oszczędność czasu i automatyzacja pracy

Koniec z cyklicznym, żmudnym przygotowywaniem raportów i analiz w Excelu lub w kilku narzędziach. Teraz wystarczy, że wykonasz raport raz, a dane atrakcyjne wizualnie i przygotowane do szybkiej analizy będą zawsze gotowe dla Ciebie.

Personalizowane, intuicyjne raporty

Wizualizacja danych w raportach jeszcze nigdy nie była tak prosta. Łatwo stworzysz personalizowany raport dopasowany ściśle do Twoich potrze.

899,00  netto
1099,00  netto
1099,00  netto

Książka i e-Book

Książka „Jak raportować w Google Data Studio” to kompletny przewodnik po narzędziu, który pomoże Ci opanować efektywne i efektowne raportowanie. Krok po kroku nauczę Cię, jak używać i wykorzystać niesamowite możliwości tego narzędzia!

Dzięki tej książce zyskasz dostęp do unikatowej wiedzy oraz poznasz wszystkie kroki, które pozwolą Ci na szybkie i sprawne raportowanie w Data Studio. Raporty szyte na miarę i atrakcyjne wizualnie, łączenie danych z różnych źródeł, łatwe udostępnianie, aktualizacja jednym kliknięciem, modyfikacja danych – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w tej pozycji.

Szkolenia stacjonarne Data Studio

 • Mój Unikalny System Autorski "EFEKT"
 • 12 godzin wykładów i praktycznych ćwiczeń + segregator wiedzy
 • Unikalny autorski warsztat wyznaczania KPI do raportowania
 • Nauka pracy z narzędziem i analizami danych
 • Wyjdziesz z gotowymi raportami i KPI

Pozostało
9 z 10 miejsc
1250,00  netto
 • Mój Unikalny System Autorski "TRIUMF"
 • 12 godzin wykładów i praktycznych ćwiczeń + segregator wiedzy
 • Autorski warsztat funkcjonalności i usprawnień do raportowania
 • W pakiecie dodatki i zaawansowane triki
 • Wyjdziesz z gotowym planem optymalizacji

Pozostało
7 z 10 miejsc
1622,00  netto
 • Mój Unikalny System Autorski "SUKCES"
 • 12 godzin wykładów i praktycznych ćwiczeń + segregator wiedzy
 • Autorski warsztat szybkiej analizy biznesowej i wnioskowania
 • Skuteczne inwestowanie w marketing
 • Wyjdziesz z gotowym panelem do analiz w Twojej firmie

Pozostało
9 z 12 miejsc
1999,00  netto

Raporty Data Studio na zamówienie

Przeraża Cię samodzielne raportowanie? Nie wiesz, jak przedstawić dane w prosty sposób? Nie jesteś sam, wiele firm ma problem z raportowaniem, zwłaszcza jeśli ich strona ma dużo integracji. Mogę pomóc!

Raporty są bardzo ważne dla firmy, pomagają trzymać rękę na pulsie. Jeśli chcesz, mogę stworzyć raport dla Twojej firmy na zamówienie. Będzie on zawierał wszystkie najważniejsze dane zaprezentowane w spójny i logiczny sposób. Każdy raport powstaje po wcześniejszej konsultacji z klientem oraz uzyskaniu dostępu do narzędzi.

Po zamówieniu raportu otrzymasz gotowe zestawienie najważniejszych wskaźników, co pomoże Ci zorientować się, w jakim miejscu znajduje się twoja firma i co należy poprawić. Może on stanowić wzór dla Twoich przyszłych raportów. Umów się na konsultację, klikając przycisk poniżej!

Konsultacje i doradztwo

konsultacje marketing

Umów się na indywidualną konsultację dotyczącą marketingu Twojej firmy i rozwiąż swoje bieżące problemy. Podczas rozmowy online odpowiem na Twoje pytania oraz udzielę konkretnych wskazówek.

Konsultacje indywidualne z marketingu to idealna droga do poprawienia działań w Twojej firmie. Możesz skonsultować ze mną swoje bieżące działania lub zastanowić się nad planem dalszych prac. Nie wiesz w co zainwestować lub który kanał wybrać do promocji? Chcesz sprawdzić swoją agencję lub dział marketingu? Koniecznie umów się i otrzymaj konkretne porady na rozwiązanie Twoich problemów oraz zwiększenie zysków. 

Możesz skorzystać z jednorazowej porady lub wybrać pakiet konsultacji w niższej cenie!

Przydatna i praktyczna wiedza o Data Studio